Aktualnie nie masz żadnych produktów w koszyku.
Zamknij
Szukaj
Filtry

Kontrola Dostępu

Elektroniczne systemy kontroli dostępu to grupa powiązanych ze sobą urządzeń elektronicznych oraz mechanicznych, umożliwiających poszczególnym osobom dostęp do wybranych budynków, stref i pomieszczeń w ściśle określonym czasie.

Konfigurację urządzeń działających w ramach takich systemów można dowolnie zmieniać w zależności od aktualnych potrzeb i preferencji.

Elektroniczne systemy kontroli dostępu znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, obiektach użyteczności publicznej, zakładach przemysłowych, magazynach, biurach, obiektach noclegowych, placówkach służby zdrowia, hotelach itp.

 

 

ISEO Zero1 jest kompleksowym elektronicznym systemem kontroli dostępu w skład którego wchodzi:

ARIES - Klamka z zasilaniem bateryjnym wyposażona w czytnik RFID 13,56 MHz, kompatybilna z większością zamków wpuszczanych z otworem na trzpień Ø 7/8/9 mm (z redukcją), dedykowana do drzwi z kontrolą dostępu. Za pomocą kart systemowych można ustawiać tryby pracy klamki oraz nadawać uprawnienia kartom uzytkowników. Wszystkie dane przesyłane bezprzewodowo do czytnika RFID są szyfrowane. Aktualizacja oprogramowania nie wymaga demontażu klamki. Ukryta bateria zapewnia działanie urządzenia do 5 lat lub 50 000 cykli pracy. Do zastosowania w drzwiach wewnętrznych (klasa IP54) lub zewnętrznych (klasa IP55. ARIES SMART - wersja obsługiwana aplikacją ARGO.

 

LIBRA - Elektroniczna wkładka bębenkowa z czytnikiem RFID 13,56 MHz, zasilana za pomocą baterii. Przesyłanie zaszyfrowanych danych do czytnika RFID odbywa się bezprzewodowo. Wkładka LIBRA dostępna jest w wersji standardowej oraz wzmocnionej (Heavy Duty). Obie wersje urządzenia posiadają zabezpieczenie przeciwprzewierceniowe w bębenku wkładki, zabezpieczenie przed wyrwaniem wkładki oraz programowane punkty złamania, a mechanizm i silniczek są chronione zarówno mechanicznie jak i elektronicznie. Dodatkowo wzmocniona wersja Heavy Duty oferuje klasy szczelności IP66/IP67/IP69 oraz posiada zabezpieczenie przeciwprzewierceniowe w korpusie wkładki. LIBRA SMART - wersja obsługiwana aplikacją ARGO.

 

STYLOS - Czytnik uwierzytelniający z technologią zbliżeniową RFID 13,56 MHz. Dostępne wersje z klawiaturą numeryczną lub bez klawiatury (a także wersja do zastosowania na zewnątrz budynków - klasa szczelności IP66). Umozliwia sterowanie urządzeniami kontroli dostępu m.in.: klamką TRIM-TRONIC oraz zamkami Multiblindo eMotion i Thesis 2.0. Urządzenie przeznaczone jest do montażu naściennego lub podtynkowego.

 

F9000 - Wkładka mechatroniczna zapewniająca najwyższe zabezpieczenie drzwi oraz wygodne zarządzanie dostępem do pomieszczeń. Źródło zasilania wkładki znajduje się w niekopiowalnym kluczu, który można błyskawicznie dezaktywować w przypadku zgubienia. Dodatkowo funkcjonalność wkładki pozwala na nadawanie dostępu do drzwi w wybranych przedziałach czasu oraz uzależnienie dostępu od ilości otwarć. Wkładka posiada zabezpieczenia przed wyłamaniem i otwarciem metodą lockpickingu oraz jest kompatybilna ze wszystkimi mechanicznymi wkładkami bębenkowymi systemu CSF co umozliwia jej zastosowanie w systemie jednego klucza.

 

THESIS 2.0 - Zamek solenoidowy wyposażony w cewkę wytwarzającą pole elektromagnetyczne w momencie przepływu prądu. Pole elektromagnetyczne steruje położeniem stalowego rygla, który wysuwa się lub chowa w zależności od wybranego trybu pracy (Fail Secure / Fail Safe). Pracą zamka można sterować za pomocą różnych urządzeń peryferyjnych (czytnik linii papilarnych, klawiatura, czytnik Stylos, itp.) Zamek Thesis znajduje zastosowanie w systemach kontroli dostępu w drzwiach pojedynczych, śluzach ręcznych i śluzach automatycznych. Urządzenie dostępne jest w wersjach: Standard / Standard Latchbolt / Professional / Professional Mini.

 

TOP EXIT DGT - Zamek elektromotoryczny dostępny w wersji jedno- lub wielopunktowej: z regulowaną rolką i motorycznymi ryglami, z mechanicznym zaczepem i motorycznymi ryglami lub z motorycznym ryglem i zaczepem. Zaumatyzowany system pozwala na oddzielenie działania mechanicznego i motorycznego, w celu zagwarantowania otwierania nawet w sytuacjach awaryjnych oraz ochrony podzespołów elektromechanicznych. Centralka sterująca umożliwia otwarcie zamka od zewnątrz pomieszczenia za pomocą takich akcesoriów jak: czytniki zbliżeniowe, piloty radiowe, klucze elektroniczne itp.

 

MULTIBLINDO eMOTION - Wielopunktowy zamek elektromotoryczny wyposażony w hartowany rygiel odporny na przecinanie, wiercenie i próby wyłamania. Sklasyfikowany w najwyższej (7) klasie zabezpieczenia antywłamaniowego zgodnie z normą EN 14846. W zależności od preferencji użytkownik zamka może wybrać jeden z trzech trybów pracy: Total, Light lub Free oraz sterować pracą zamka za pomocą klucza lub przy użyciu urządzeń kontroli dostępu (czytnik linii papilarnych, klawiatura, transponder, kod PIN itp.) Jest to zamek samoryglujący, gdzie odryglowanie może przebiegać motorycznie, a zaryglowanie następuje samoczynnie (mechanicznie) po zamknieciu drzwi.

 

X1R EASY - Zamek elektromotoryczny, rozporowy, dostępny w wersji wpuszczanej lub nawierzchniowej. Dedykowany do drzwi przeciwwłamaniowych o wzmocnionej konstrukcji. Zamek został sklasyfikowany w najwyższej (7) klasie zabezpieczenia antywłamaniowego zgodnie z normą EN 14846 i oferuje pięć trybów pracy. X1R EASY posiada wbudowany silnik elektryczny sterowany wydajnym mikroprocesorem. Oprócz urządzeń kontroli dostępu, pracą zamka można również sterować mechanicznie za pomocą klucza wkładki bębenkowej. W ten sposób działanie rygli rozporowych jest zapewnione nawet w przypadku braku zasilania elektrycznego.